پربازدید های گوناگون های خبری

اعلام خبر هک شدن تلگرام کاربران ایرانی

هک شدن تلگرام کاربران ایرانی - اطلاعات ۱۵ میلیون کاربر ایرانی شامل عکس و چت و ... سرقت شد- چه اطلاعاتی هک شد؟_telegram-mobile - هک تلگرام- هک کردن- هک گوشی های هوشمند- هکر- شبکه های پیام رسان- سرویس تلگرامX جاسوسی با تلگرام- شبکه های اجتماعی- آداب شبکه های اجتماعی- 14setare.com- 14 ستاره- اطلاعات هک شده از تلگرام کاربران ایرانیX آخرین خبر از هک شدن تلگرام ایرانی ها

هکرهای ایرانی توانستند به شماره ۱۵ میلیون کاربر تلگرام ایرانی نفوذ پیدا کنند. این خبری است که خبرگزاری رویترز درباره هک شدن تلگرام کاربران ایرانی منتشر کرده است.

به گزارش “۱۴ ستاره” به نقل از رویترز، کارشناسان مسائل امنیتی شبکه در مصاحبه با رویترز اعلام کردند، هکرهای ایرانی با ساخت اکانت های متعدد در شبکه پیام رسان تلگرام موفق به شناسایی شماره تلفن ۱۵ میلیون کاربر ایرانی شده اند.

این حمله سایبری در طول سال جاری اتفاق افتاده است و پیش از این چنین گزارشی منتشر نشده است.

تقریبا ۲۰ میلیون نفر در ایران از شبکه پیام رسان تلگرام استفاده می کنند.

به گفته کارشناسان مسائل آی تی، ضعف تلگرام در استفاده از پیام های متنی SMS به هنگام فعال شدن یک وسیله جدید به این سامانه است. یعنی زمانیکه کاربر می خواهد تلگرام را بر روی گوشی جدید خود نصب کند، این شرکت با فرستادن کد از طریق سامانه SMS فرآیند اجازه کاربر به تلگرام را می دهد که کد ارسال شده می تواند برای هکرها هم به اشتراک گذاشته شود.

منبع : مهر

——————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “اعلام خبر هک شدن تلگرام کاربران ایرانی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط