پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

تغییرات در العربی / دژاگه پرسپولیسی میشود ؟

X اشکان دژاگه X جواد نکونام X العربی قطر X احتمالات نقل و انتقالات پرسپولیس تهران X نقل و انتقالات پرسپولیس X لیست خرید پرسپولیس X سایت هواداران پرسپولیس تهران X پرسپولیس تهران X 14 ستاره X 14setare.com X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران

رئیس جدید باشگاه العربی قطر از قطع همکاری با سه بازیکن خارجی این تیم خبر داد. نکونام و دژاگه هم در این لیست سه نفره حضور دارند. او همچنین تاکید کرد که با زولا هم قطع همکاری خواهد کرد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، روزنامه الشرق نوشت :

سرانجام بعد از کش و قوس های زیاد، رئیس جدید باشگاه العربی انتخاب شد و شیخ خلیفه بن حمد سکان ریاست این باشگاه پرطرفدار قطری را برعهده گرفت.

رئیس جدید باشگاه العربی هم چنان که انتظار میرفت از تغییرات گسترده در این باشگاه سخن به میان آورد و علاوه بر برکناری سرمربی تیم از پایان همکاری با سه بازیکن خارجی این باشگاه سخن به میان آورد که نام اشکان دژاگه و جواد نکونام هم در بین آنها به چشم می آید.

نامزد ریاست باشگاه العربی قطر تاکید کرد که با همه بازیکنان خارجی تیم فوتبال این باشگاه به استثنای یک بازیکن برزیلی قطع همکاری خواهد کرد.

باشگاه العربی قطر این روزها شرایط نامناسبی دارد و به خاطر مشخص نبودن رئیس این باشگاه، هر روز اخبار متفاوتی از ادامه یا قطع همکاری اشکان دژاگه و جواد نکونام دو بازیکن ایرانی این تیم مطرح میشود.

رسانه ‌های قطری در روزهای گذشته فشار زیادی را برای جدایی این دو بازیکن ایرانی با نوشتن گزارشهای مختلف ایجاد کرده ‌اند.

روزنامه «الرایه» در شماره امروز خود مصاحبه‌ ای را با «شیخ خلیفه بن حمد» نامزد ریاست باشگاه العربی انجام داده است. خلیفه در این مصاحبه تاکید کرده است که قطع همکاری با تمام بازیکنان خارجی العربی ایده اصلی اوست. البته وی اعلام کرده «پائولینو» تنها بازیکن خارجی است که به کارش در العربی ادامه خواهد داد.

نامزد ریاست باشگاه العربی حتی از تغییر سرمربی این تیم خبر داده و اعلام کرده است مربیان بزرگتری جانشین «زولا» خواهند شد.

از سوی دیگر باشگاه پرسپولیس در روزهای گذشته پیگیر جذب اشکان دژاگه بوده و اقداماتی در این زمینه انجام داده است. هرچند مدیر برنامه ‌های اشکان دژاگه تاکید کرده که این بازیکن با العربی دو سال دیگر قرارداد دارد، ولی در صورتی که خلیفه به عنوان رئیس باشگاه انتخاب شود، به نظر میرسد قرارداد اشکان با العربی فسخ شود.

باید دید آیا اشکان به کارش در العربی ادامه میدهد و یا وسوسه بازی در پرسپولیس و مقابل هواداران این تیم، او را برای حضور در لیگ ایران وسوسه میکند.

منبع: مهر

————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “تغییرات در العربی / دژاگه پرسپولیسی میشود ؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط