پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

استقلال خوزستان ۲ نفت تهران ۲؛ زیبا و پرگل

هفته۴ لیگ ۱۶- استقلال خوزستان۲ نفت تهران۲- زیبا و دیدنی در ورزشگاه غدیر اهواز !! - عکسهای بازی استقلال خوزستان نفت تهران- لیگ شانزدهم- لیگ برتر فوتبال ایران- 14setare.com- استقلال خوزستان- ایمان مبعلی- علی دایی سرمربی نفت تهران- نفت تهران- 14 ستاره- شانزدهمین دوره لیگ برتر- برنامه هفته چهارم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم- نتایج کامل هفته چهارم لیگ برترX برنامه بازی های لیگ برتر در فصل شانزدهم

دو تیم استقلال خوزستان و نفت تهران در ورزشگاه غدیر به مصاف هم رفتند که این دیدار زیبا و جذاب با نتیجه ۲-۲ به پایان رسید.

به گزارش “۱۴ ستاره“، دو تیم استقلال خوزستان و نفت تهران در ورزشگاه غدیر به مصاف هم رفتند که این دیدار زیبا و جذاب در نهایت با نتیجه ۲-۲ به پایان رسید.

اس خوزستان ۲ نفت ۲؛ زیبا و پرگل / جدال سه گله ها و پرگل ترین بازی هفته چهارم!

استقلال خوزستان و نفت تهران در حالی در هفته چهارم به مصاف هم رفتند که استقلال خوزستان در بازی قبل از سپاهان اصفهان با نتیجه ۳-۱ شکست خورده و نفت تهران با نتیجه ۳-۰ پدیده را برده است.

هفته چهارم لیگ برتر؛ پنج شنبه ۲۱/۵/۹۵ ، ساعت ۲۰:۳۰ استادیوم غدیر اهواز؛ تعداد تماشاگر: کمتر از ۵۰۰ نفر

داور: حسن اکرمی – آرمان اسعدی – یعقوب سخندان – امید سعیدفر

ترکیب استقلال خوزستان در برابر نفت تهران :

رافائل روبالو، محمد طیبی، عزت الله پورقاز، عقیل کعبی، دانیال ماهینی، علی اصغر عاشوری (۶۷ فرشاد سالاروند)، میثم دورقی (۵۸ حسین بهرامی)، دیوید ساکونی، مهدی مومنی (۷۰ مهدی زبیدی)، حسن بیت سعید و رحیم زهیوی

سرمربی : سید سیروس پورموسوی

ترکیب نفت تهران در برابر استقلال خوزستان :

میلاد فراهانی، احمدآل نعمه، ایگور پراهیچ، میلاد فخرالدینی، علیرضا عزت کرامت (محمد دانشگر ۸۰)، وحید حمدی‌نژاد (رضا علیاری ۸۰)، اکبر صادقی، آرش رضاوند (عباس بوعذار ۶۹)، ایمان مبعلی، ارسلان مطهری و محمد قاضی

سرمربی : علی دایی

شرح بازی استقلال خوزستان نفت تهران در هفته چهارم لیگ برتر :

شاگردان سید سیروس پورموسوی در حالی به مصاف نفت رفتند که بازی قبل را شکست خورده بودند و تنها از این بازی برد می خواستند. در ابتدای بازی این نفتی ها بودند که با محوریت مبعلی و پاس های پشت دفاع قصد در گلزنی داشتند که این اتفاق در ابتدای نیمه به وقوع نپیوست.

چند کرنر پیاپی برای نفتی ها دروازه روبالو را بسیار تهدید کرد تا اینکه چند دقیقه بعد خطای محمد طیبی روی قاضی یک ضربه آزاد به نفتی ها هدیه داد و ایمان مبعلی به زیبایی دروازه استقلال خوزستان تیم سابقش را با یک ضربه استثنایی باز کرد.

در ادامه استقلال خوزستان یک پارچه حمله شد و چند موقعیت به وجود آورد اما در دقیقه ۳۶ پاس زیبای زهیوی، علی اصغر عاشوری را در حالت تک به تک قرار داد تا این بازیکن یک گل زیبا به نام خودش بنویسد.

بعد از این گل بازی کمی آرام تر شد و با همین نتیجه به تساوی ۱-۱ به پایان رسید. باید دید در نیمه دوم تفکرات کدام سرمربی می تواند برد را مال تیمش بکند.

نیمه دوم با حملات استقلال خوزستان ادامه یافت و موقعیت های این تیم با درخشش فراهانی به هدر رفت و حتی یک ضربه زهیوی به تیرک دروازه برخورد کرد. اما در دقیقه ۷۵ با حرکت دوباره زهیوی و دفع ناقص فراهانی و شوت بیت سعید از نفت جلو افتادن اما نفت بسیار زود بازی را به تساوی کشاند تا طلسم نفت تهران در اهواز شکسته نشود.

بهترین بازیکن بازی استقلال خوزستان نفت تهران :

ایمان مبعلی با زدن یک گل و یک پاس گل از نفت تهران و رحیم زهیوی با داشتن اثر مستقیم در دو گل به عنوان بهترین بازیکن های دو تیم معرفی شدند.

اتفاق ویژه بازی استقلال خوزستان نفت تهران :

استقلال خوزستان در ۴ بازی ابتدایی ۸ گل از حریفان دریافت کرده، این در حالی است استقلال خوزستان فصل قبل تنها ۱۴ گل دریافت کرده بود و معلوم نیست آن تیمی که کلین شیت کردن برایش عادت بود، چه بر سر خط دفاعش افتاده است. البته شاید یکی از عوال این امز تغییر سبک بازی استقلال خوزستان در لیگ شانزدهم نسبت لیگ پانزدهم است. استقلال خوزستان در لیگ شانزدهم تاکتیک ضد حمله را استفاده میکرد اما در لیگ برتر فصل ۹۶-۹۵ با تغییر تاکتیک بیشتر هجومی کار میکند.

شرح گل های بازی استقلال خوزستان نفت تهران در هفته چهارم لیگ شانزدهم :

۱-۰ (نفت تهران) : خطای عجیب محمد طیبی روی محمد قاضی یک ضربه آزاد به نفتی ها تقدیم کرد تا ایمان مبعلی با یک ضربه زیبا دروازه روبالو را باز کند و سه گله شود.

۱-۱ (استقلال خوزستان) : پاس فوق العاده رحیم زهیوی با بیرون پا، علی اصغر عاشوری را در حالت تک به تک قرار داد و این بازیکن توانست به راحتی گل تساوی را به ثمر برساند.

۱-۲ (استقلال خوزستان) : پاس فوق العاده فرشاد سالاروند و ضربه رحیم زهیوی را فراهانی برگرداند تا بیت سعید دروازه خالی نفت را شکست دهد.

۲-۲ (نفت تهران) : سانتر ایمان مبعلی از همه گذشت و درون شش قدم محمد قاضی با یک ضربه وارد دروازه استقلال خوزستان کرد.

هفته۴ لیگ ۱۶- استقلال خوزستان۲ نفت تهران۲- زیبا و دیدنی در ورزشگاه غدیر اهواز !! - عکسهای بازی استقلال خوزستان نفت تهران- لیگ شانزدهم- لیگ برتر فوتبال ایران- 14setare.com- استقلال خوزستان- ایمان مبعلی- علی دایی سرمربی نفت تهران- نفت تهران- 14 ستاره- شانزدهمین دوره لیگ برتر- برنامه هفته چهارم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم- نتایج کامل هفته چهارم لیگ برترX برنامه بازی های لیگ برتر در فصل شانزدهم

منبع : ورزش سه

—————————-

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “استقلال خوزستان ۲ نفت تهران ۲؛ زیبا و پرگل”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط