ازدواج / دلبستگی آری، وابستگی هرگز

X تصاویر دیدنی X ازدواج X نامزدی X عقد X دوران عقد و نامزدی X 14 ستاره X 14setare.com X زن و شوهر

تماس‌ های مکرر در طول روز، پیامک‌های پی در پی، تحمل نکردن دوری همسر حتی برای زمان کوتاه، اضطراب جدایی، دلشوره از بروز اتفاقی ناخوشایند در رابطه و… نشان دهنده اختلال وابستگی هستند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، اوایل ازدواج شاید طبیعی باشد که شما هر لحظه را با هم بگذرانید. اما رابطه هر قدر به سمت پختگی میرود، چسبندگی آن کاهش پیدا میکند و دوطرف در عین با هم بودن، کم کم به روال عادی زندگی خود بر میگردند.

روالی که در آن، هر کدام فرصتی برای کار و تمرکز، فرصتی برای با خود بودن و فرصتی برای روابط اجتماعی روزمره شان دارند. اگر قرار باشد تماس ‌ها و ارتباط‌ های روزانه زوج به همان شدت اولیه ادامه پیدا کند، یعنی وابستگی شدیدی وجود دارد که طبیعی نیست. این وابستگی که در یکی از زوج‌ ها بیشتر است، بالاخره طرف دیگر را خسته و دلزده میکند.

تماس ‌های مکرر در طول روز، پیامک‌های پی در پی، تحمل نکردن دوری همسر حتی برای زمان کوتاه، اضطراب جدایی، دلشوره از بروز اتفاقی ناخوشایند در رابطه و… نشان دهنده اختلال وابستگی هستند و اگر چنین نشانه ‌هایی را در رابطه تان می ‌بینید، باید هر چه زودتر به فکر درمان بیفتید. وگرنه رابطه تان ظرفیت این همه نزدیکی و چسبندگی را نخواهد داشت و به زودی به سرانجام ناخوشایندی میرسد.‏/روزنامه اطلاعات

منبع : مشرق نیوز

—————————————————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

2 دیدگاه برای : “ازدواج / دلبستگی آری، وابستگی هرگز”

  1. تصاویر جالب و زیبایی بود..خیلی ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.