پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

اخطار وزارتخانه به قراردادهای نجومی آبی ها

افشارزاده+و+گودرزی-X استقلال تهران X احتمالات نقل و انتقالات استقلال تهران X سایت هواداران استقلال تهران X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران X نقل و انتقالات استقلال X نقل و انتقالات ایران X 14 ستاره X 14setare.com X وزیر ورزش X دکتر صادق گودرزی X دکتر افشار زاده مدیرعامل استقلال تهران

روز جمعه و در تعطیلات آخر هفته، بختیار رحمانی به استقلال پیوست، روز گذشته (شنبه) هم که دومین روز تعطیلات بود استقلالی ها با فرشید باقری قرارداد بستند و صبح امروز وریا غفوری آبی پوش شد. این سه خرید استقلال باعث شد محمود گودرزی، وزیر ورزش وجوانان به سرپرست این باشگاه تذکر بدهد؛ تذکر نه از این بابت که چرا استقلال این بازیکنان را خریده است، بلکه از این بابت که چرا استقلالی ها رقم بسیار بالایی در قراردادهای آنها نوشته اند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، روز جمعه و در تعطیلات آخر هفته، بختیار رحمانی به استقلال پیوست، روز گذشته (شنبه) هم که دومین روز تعطیلات بود استقلالی ها با فرشید باقری قرارداد بستند و صبح امروز وریا غفوری آبی پوش شد. این سه خرید استقلال باعث شد محمود گودرزی، وزیر ورزش وجوانان به سرپرست این باشگاه تذکر بدهد؛ تذکر نه از این بابت که چرا استقلال این بازیکنان را خریده است، بلکه از این بابت که چرا استقلالی ها رقم بسیار بالایی در قراردادهای آنها نوشته اند.

وزیر ورزش به استقلالی ها و پرسپولیسی ها اعلام کرده بود که مسئولان این باشگاه سقف پرداختی به بازیکنان را رعایت کنند. در این بین از رقم یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان تا یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان صحبت به میان آمده بود اما استقلالی ها بیشتر از این به بازیکنان جدید خود پول داده اند و همین مسئله باعث ناراحتی و عصبانیت گودرزی شده است.

وزیر ورزش وجوانان با اشاره به پرداخت این پول از بیت المال به سرپرست آبی پوشان تذکر داده که مقابل این خریدها را بگیرد و نباید رقمی که در قرارداد بازیکنان نوشته میشود، بیشتر از آن چیزی باشد که وزارت ورزش مبنی بر سقف پرداختی روی آن تأکید داشته است. گودرزی حتی به افشارزاده گفته که اگر رویه خریدهای این تیم به این شکل ادامه داشته باشد فکر دیگری خواهد کرد.

این در شرایطی است که منصور قنبرزاده، مدیرعامل باشگاه نفت تهران گزینه اصلی جانشینی افشارزاده است؛ اگر چه خبرهای تایید نشده ای هم مبنی بر ناراحتی منصوریان از این اتفاق شنیده شده چرا که این دو در سال گذشته در نفت تهران با هم دچار مشکل شده بودند.

در هیئت مدیره هم تغییراتی صورت خواهد گرفت و مقداد نجف نژاد، عباس کردنوری و شاهرخ سبک دست از این باشگاه رفتنی هستند. باید منتظر ماند و دید این تغییرات چه زمانی عملی خواهد شد اگر چه گفته شده شاید این اتفاق تا چند روز آینده رخ دهد.

آنچه خواندید خبری است که سایت تسنیم نوشته. پیروزی تنها رسانه ای بود که به خریدهای گرانقیمت استقلال به ویژه رحمانی پرداخت و از متضرر شدن سرخ ها در در دو فصل پیش به خاطر قانون مداری و رعایت سقف بودجه ۱۸میلیاردی و عدم پایبندی استقلال به این سقف و قانون و تخلف آشکار پرداخته و همچنین تاکید پرسپولیس امسال سقف قرارداد یک میلیارد و ۲۰۰میلیونی داشته اما استقلال با ارقام بیشتر قرارداد می بندد. گویا باشگاه پرسپولیس هم به این قراردادهای گرانقیمت و باز هم عبور ابی ها از خط قرمزها معترض شده و نتیجه نیز خبری بوده که این خبرگزاری منتشر کرده.

منبع : ارتش سرخ

—————————————————–

 

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “اخطار وزارتخانه به قراردادهای نجومی آبی ها”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط