احداث اولین هتل ۵ ستاره حلال در ایران

- اولین هتل 5 ستاره حلال در ایران- هتل های 5 ستاره ایران- هتل های شهر اصفهان- هتل حلال- 14setare.com- 14 ستاره- هتلداری- توریست و جهانگرد- ایرانگردی- استان اصفهان

عملیات احداث اولین هتل ۵ ستاره حلال در ایران در شهر اصفهان و در محل قدیمی هتل جهانگردی این شهر با مشارکت شرکت سرمایه‌گذاری آتیه ‌صبا آغاز گردید.

به گزارش “۱۴ ستاره“، عملیات احداث اولین هتل ۵ ستاره حلال کشور در شهر اصفهان و در محل قدیمی هتل جهانگردی این شهر با مشارکت شرکت سرمایه‌گذاری آتیه ‌صبا آغاز گردید.

احداث اولین هتل ۵ ستاره حلال در ایران

عملیات احداث اولین هتل ۵ ستاره کشور در شهر اصفهان و در محل قدیمی هتل جهانگردی این شهر با مشارکت شرکت سرمایه‌ گذاری آتیه‌ صبا آغاز گردید. آخرین مرحله از آماده‌ سازی زمین محل احداث اولین و بزرگترین هتل ۵ ستاره حلال ایران بر اساس استانداردهای جهانی و با برندی معتبر با حضور دکتر احمدرضا نیک‌کار اصفهانی به پایان رسید.

عملیات اجرایی و ساخت این مجموعه بزرگ شامل ۲۰۰ اتاق، ۸ واحد سوئیت و ۵۰ آپارتمان می باشد. این پروژه تحت نظارت و مطابق با استانداردهای یکی از بزرگترین برند‌های جهانی در محل قدیمی هتل جهانگردی اصفهان به زودی آغاز خواهد شد و به این ترتیب با تبدیل یک مجموعه ۴۵ ساله به هتلی مدرن و استاندارد، بهترین نمونهء بهینه ‌سازی در صنعت گردشگری داخلی صورت خواهد گرفت.

این هتل ۶۰۰ تخت به ظرفیت گردشگرپذیری کشور اضافه خواهد کرد و ضمن ایجاد ۲۰۰ شغل مستقیم و ترغیب بسیاری از گردشگران مسلمان برای بهره ‌گیری از خدمات گردشگری با استانداردهای جهانی، میتواند به صورت غیرمستقیم نیز موجب اشتغال ‌زایی گسترده‌ ای شود. علاوه بر این‌ها، این هتل در مجاورت ساختمان دانشگاه لوزان که اولین آکادمی بین ‌المللی هتلداری ایران در زمینه آموزش ‌های تخصصی در حوزه گردشگری و هتلداری است، قرار دارد.

منبع : safarme

———————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “احداث اولین هتل ۵ ستاره حلال در ایران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.