پربازدید های اخبار بین المللگوناگون های خبری

احتمال حضور طارمی در حوادث دیشب استانبول

طارمی النصر-سربریدن طارمی-خوشحالی مهدی طارمی-X ترکیه X استانبول ترکیه X پرواز فرودگاه استانبول X حادثه تروریستی فرودگاه استانبول X حضور مهدی طارمی در فرودگاه استانبول X مهدی طارمی X رامین رضاییان X حضور رامین رضاییان در فرودگاه استانبول X 14 ستاره X 14setare.com

در حادثه انفجار در فرودگاه آتاتورک استانبول دستکم ۴۰ تن زخمی شده ‌اند.

راشاتودی نیز گزارش داد در انفجارهای امشب فرودگاه استانبول دستکم ۱۰ نفر کشته شده ‌اند.

به گزارش “۱۴ ستاره”، در حادثه انفجار در فرودگاه آتاتورک استانبول دستکم ۴۰ تن زخمی شده ‌اند. راشاتودی نیز گزارش داد در انفجارهای امشب فرودگاه استانبول دستکم ۱۰ نفر کشته شده ‌اند.

مهدی طارمی طبق بلیط رزرو شده قرار بوده است با پرواز ساعت ۲۱:۵۵ دقیقه امشب به تهران بازگردد که احتمال حضور مسافران ایرانی از جمله طارمی و رضاییان در فرودگاه را بسیار بالا می ‌برد.

احتمالأ مهدی طارمی طبق بلیط رزرو شده قرار بوده است با پرواز ساعت ۲۱:۵۵ دقیقه امشب به تهران بازگردد که احتمال حضور مسافران ایرانی از جمله طارمی و رضاییان در فرودگاه را بسیار بالا می‌ برد.

عمو موسی سلامت از جانبازان ۸۰% دفاع مقدس نیز در صفحه اینستاگرام منتسب به خود نوشت :

سلام عمو مهدی طارمی عزیزم خواب دیدم خواهش میکنم ترکیه نروید بخاطر حرکت زیبا در بازی النصر انجام دادید میخواهند ازتو آنتقام بگیرند پول ترکبه مال $عربستان لقمه حروم داعش در کمین شما هستن خدایا کمک بفرما یاعلی فداتشم جانباز عموموسی سلامت در کلبه قفسم

4760790_798.jpg

گفتنی است طی روزهای گذشته خداد عزیزی اسطوره فوتبال کشورمان در مصابحه ای با سایت کاپ از مافیایی بودن فوتبال ترکیه و حوادث عجیبی که دیران یکی از تیمهای باشگاهی ترکیه علیه او انجام داده بود و خدادادبه طرز معجزه آسایی و با کمک کنسولگری ایران در ترکیه از این کشور خارج شده بود پرده برداشت.

امیدوارم که برای دو بازیکن ایرانی سابق پرسپولیس اتفاقی نیفتاده باشد. در روزهای اخیر و در فضای مجازی، هواداران پرسپولیس نسبت به رفتار این دو بازیکن به خصوص رامین رضاییان در قبال پرسپولیس و پرسپولیسی ها به شدت دلخور  ناراحت بوده اند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

————————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “احتمال حضور طارمی در حوادث دیشب استانبول”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط