پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

آمریکا ۰ آرژانتین ۴ / صعود مقتدرانه با شکست میزبان

آرژانتین آمریکا-X آرژانتین X تیم ملی فوتبال آرژانتین X آمریکا X تیم ملی فوتبال آمریکا X 14setare.com X 14 ستاره X کوپا 2016 X کوپا آمه ریکا X نیمه نهایی کوپاآمریکا X لیونل مسی X Copa America Cup X Europa Partidos de copa

تیم ملی آرژانتین با پیروزی ۴-۰ مقابل آمریکا، به فینال رقابتهای کوپا آمه‌ ریکای ۲۰۱۶ راه پیدا کرد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، شاگردان تاتا مارتینو در این دیدار در هر نیمه دو گل زدند و توانستند با یک پیروزی مقتدرانه به سومین فینال شان در سه سال اخیر راه پیدا کنند.

گزارش خلاصه بازی آرژانتین و آمریکا

شاگردان تاتا مارتینو در این دیدار در هر نیمه دو گل زدند و توانستند با یک پیروزی مقتدرانه به سومین فینال شان در سه سال اخیر راه پیدا کنند.

تنها سه دقیقه از بازی سپری شده بود که اسکیل لاوتزی گل اول را به ثمر رساند. ارسال خوب مسی روی دروازه آمریکا با اشتباه بازیکنان این تیم به لاوتزی رسید و او هم با ضربه سر کار را تمام کرد.

بعد از این گل بازی تا اندازه ای متعادل شد اما باز هم این بازیکنان آرژانتین بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و سرانجام در دقیقه ۳۲ به گل دوم رسیدند.

روی یک ضربه آزاد بود که مسی توانست با ضربه ای تماشایی دروازه آمریکا را باز کند و تعداد گلهای ملی اش را به ۵۵ برساند. در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و این نیمه با همان دو گل به پایان رسید.

آرژانتین نیمه دوم را هم بهتر آغاز کرد و تنها ۵ دقیقه از این نیمه سپری شده بود که گونسالو هیگواین حساب کار را ۳-۰ کرد. ضربه ابتدایی هیگواین توسط برد گوسان دفع شد اما خود او روی ضربه برگشتی توانست کار را تمام کند.

شاگردان کلینزمن که چیزی برای از دست دادن نداشتند، در ادامه جلو کشیدند اما باز هم این آرژانتینی ها بودند که صاحب موقعیت های بهتری شدند و سرانجام در دقیقه ۸۶ به گل چهارم رسیدند. روی حرکت خوب مسی و پاس فداکارانه او بود که هیگواین توانست گل چهارم را بزند و آرژانتین با یک پیروزی مقتدرانه برابر تیم میزبان راهی دیدار نهایی شود.

در نخستین بازی از مرحله نیمه‌ نهایی رقابت‌ های فوتبال کوپا آمه‌ ریکا صبح امروز (چهاشنبه) تیمهای آرژانتین و آمریکا به مصاف هم رفتند که در پایان تیم آرژانتین با نتیجه ۴ بر صفر میزبان این تورنمنت را شکست داد و گام به دیدار نهایی گذاشت.

در این بازی لاوتزی (۴)، مسی (۳۲) و ایگواین (۵۰ و ۸۶) برای آلبی‌سلسته موفق به گلزنی شدند.

گزارش تصویری این دیدار را در ادامه می بینید :

منبع : ورزش سه

————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “آمریکا ۰ آرژانتین ۴ / صعود مقتدرانه با شکست میزبان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط