پربازدید های اخبار فرهنگیسینما، تلویزیون

آمار فروش فیلم های سینمایی تا پایان هفته

فیلمهای نمایش داده شده در سینماهای تهران و شهرستان با اقبال مواجه شدند اما در این میان فیلم های کمدی با فروش بهتری مواجه هستند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، فیلم سینمایی «دراکولا» با موضوع کمدی فانتزی گوی سبقت را از فیلم سینمایی «زاپاس» با موضوع کمدی ربود و این فیلم شب گذشته در ۸ سانس فوق العاده به نمایش در آمد.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فروش فیلم های درحال اکران این دفتر توضیح داد :

فیلم سینمایی «رستاخیز» در تهران و شهرستان به فروش ۲ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان دست یافت. فیلم در تهران ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۴۵۰ میلیون تومان دست یافته است. این فیلم شب گذشته در اکثر سینماها از جمله کورش، آزادی، زندگی و… فروش فوق العاده داشت.

وی ادامه داد: فیلم سینمایی «بارکد» در مجموع به فروش ۵ میلیارد و ۶۰ میلیون تومان رسیده است. فیلم «ایستاده در غبار» به فروش ۱ میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان و «رسوایی ۲» به فروش ۱ میلیارد و ۱۶۰ میلیون تومان رسید.

محمدرضا صابری مدیرعامل دفتر پخش نور تابان درباره فروش فیلم «دختر» گفت :

فروش کل فیلم در تهران و شهرستان ۷۱۰ میلیون تومان بوده است. در تهران و شهرستان به ۴۰ سالن سینما رسیدیم که روز گذشته تعدادی سالن سینما در شهرستان به فیلم اضافه شد.

وی ادامه داد: با توجه به مضمون و محتوای فیلم «دختر» توقع میرود رسانه ملی از این فیلم حمایت کند و تیزرهای بیشتری در اختیار فیلم قرار دهد. خانواده ها پس از خروج از سالن سینما رضایت کامل دارند. فروش فیلم در شهرهای مشهد و شیراز بسیار خوب بودو اصفهان از روز گذشته فیلم را به نمایش درآورده است.

فیلم سینمایی «زاپاس» از فیلم های کمدی است که در سینماها به نمایش درآمده، غلامرضا فرجی مدیر پخش و بازاریابی حوزه هنری درباره فروش فیلم گفت :

فیلم در تهران ۵۰۰ میلیونی شد و در شهرستان به فروش ۱۲۰ میلیون تومان رسید. فروش فیلم در روز چهارشنبه ۴۲ میلیون و در پنج شنبه ۵۸ میلیون تومان بوده است.

مختاری مدیر پخش دفتر هدایت فیلم درباره فروش «عادت نمی کنیم» گفت :

فیلم در تهران به فروش ۱ میلیارد و ۲۲۲ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۱۸۰ میلیون تومان رسیده است. فیلم در تهران ۱۰ سالن و در شهرستان ها ۴۰ سالن در اختیار دارد که سالن شهرستانهای فیلم افزایش خواهد یافت. فروش کل فیلم ۱ میلیارد و ۳۰۲ میلیون تومان فروش داشت.

دانلود-فیلم-دراکولا

منبع : فارس

——————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “آمار فروش فیلم های سینمایی تا پایان هفته”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط