پربازدید های اخبار ورزشیتوپ و تور

عملکرد والیبالیست های ایرانی مقابل کانادا

X تیم ملی والیبال ایران X انتخابی المپیک ریو X نتایج مسابقات انتخابی المپیک والیبال X والیبال ایران 3 کانادا 2 X آمار امتیازهای ایران برابر تیم ملی کانادا X 14 ستاره X 14setare.com X نتایج روز دوم مسابقات والیبال انتخابی المپیک X جدول انتخابی والیبال المپیک X جدول رده بندی

آمار عملکرد تیم ملی والیبال ایران در دیدار برابر کانادا مشخص شد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، تیم ملی ایران در دومین روز رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۱۶ به مصاف کانادا رفت. این مسابقه از ساعت ۵:۳۰ امروز (یکشنبه) در ورزشگاه متروپلیتن توکیو برگزار شد و در نهایت تیم ملی ایران با نتیجه ۳ بر ۲ و امتیازهای ۲۹ بر ۲۷، ۲۵ بر ۱۹، ۲۰ بر ۲۵، ۲۱ بر ۲۵ و ۱۶ بر ۱۴ پیروز شد.

تیم ایران در این بازی ۷۰ امتیاز از حمله، ۹ امتیاز از دفاع، ۷ امتیاز از سرویس و ۲۵ امتیاز از اشتباهات حریف به دست آورد. در مقابل تیم کانادا نیز ۶۶ امتیاز از حمله، ۱۱ امتیاز از دفاع، ۷ امتیاز از سرویس و ۲۶ امتیاز از اشتباهات ایران به دست آورد. در این آمار شاگردان لوزانو اختلاف خوبی با کانادا در حمله داشتند.

photo_2016-05-29_15-19-40

نتایج سایر بازیهای امروز به شرح زیر است :

رقابتهای والیبال انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریو با برگزاری ۴ دیدار در توکیو ادامه یافت و در پایان دیدارهای روز دوم تیم ملی والیبال ایران با پیروزی ۳-۲ برابر کانادا در صدر جدول رده بندی مسابقات قرار گرفت.

X تیم ملی والیبال ایران X ایران کانادا X برد ایران برابر کانادا X خوشحالی بازیکنان تیم ملی والیبال X پیروزی والیبالیست های ایران X والیبال ایران 3 کانادا 2 X 14setare.com X 14 ستاره X انتخابی المپیک ریو X نتایج مسابقات انتخابی المپیک والیبال

شاگردان لوزانو در حالی که دو ست اول را با نتایج ۲۹-۲۷ و ۲۵-۱۹ واگذار کرده بودند در ست های سوم و چهارم و پنجم به ترتیب با نتایج ۲۵-۲۰ و ۲۵-۲۱ و ۱۶ -۱۴ به برتری رسیدند.

در دومین دیدار امروز استرالیا در حالی موفق به شکست ۳-۱ ونزوئلا شد که ست اول را ۲۵-۱۹ به حریف خود واگذار کرد اما در ادامه و در ۳ ست متوالی با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۰ و ۲۵ بر ۱۹ پیروز شد تا نخستین پیروزی خود در این دوره از مسابقات را جشن گرفته و دومین شکست ونزوئلا را رقم بزند.

در سومین دیدار روز اول لهستان به مصاف فرانسه رفت و در دیداری ماراتن گونه موفق شد با نتیجه ۳-۲ حریف سرسخت خود را شکست دهد. لهستان در ست‌های سوم، چهارم و پنجم با امتیازهای ۳۱ بر ۲۹، ۲۵ بر ۱۷ و ۱۵بر ۱۲ فرانسه را شکست داد و در ست‌های اول و دوم ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۳ شکست خورد.

در آخرین دیدار امروز نیز چین به مصاف ژاپن میزبان رفت و موفق شد با نتیجه ۳ بر صفر دیگر حریف آسیایی خود را از پیش رو بردارد. چین در سه ست به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۳ برنده شد.

برنامه، نتایج کامل و جدول رده ‌بندی مسابقات والیبال انتخابی المپیک ۲۰۱۶

برنامه بازیهای روز سوم به شرح زیر است :

سه شنبه یازدهم خردادماه :

ساعت ۵ و ۳۰ دقیقه: کانادا – استرالیا

ساعت ۸ و ۱۵ دقیقه: ونزوئلا – چین

ساعت ۱۱: فرانسه – ایران

ساعت ۱۴ و ۳۵ دقیقه: ژاپن – لهستان

در پایان روز دوم بازی ها تیم ایران با توجه به برد ۳-۰ برابر استرالیا و ۳ بر ۲ مقابل کانادا بالاتر از سایر تیم ها در صدر ایستاد.

منبع : مشرق نیوز

———————————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “عملکرد والیبالیست های ایرانی مقابل کانادا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط