پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

آلمان۰ لهستان۰ / لشگر ژرمن ها پشت دروازه لهستان

X آلمان لهستان X تیم ملی فوتبال آلمان X تیم ملی فوتبال لهستان X یورو X تصاویر یورو 2016 X برنامه گروه سه یورو 2016 X یورو 2016 فرانسه X جام ملتهای اروپا X Euro 2016 France X Eurocopa 2016 Francia X 14setare.com X 14 ستاره

شاگردان یواخیم لو در تیم ملی فوتبال آلمان در دومین دیدار خودشان در یورو مقابل لهستان متوقف شدند تا اولین نتیجه بدون گل یورو رقم بخورد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، در دومین دیدار از هفته دوم گروه C مسابقات جام ملتهای اروپا از ساعت ۲۳:۳۰ تیمهای آلمان و لهستان در ورزشگاه سنت دنیس به مصاف یکدیگر رفتند.

در دومین دیدار از هفته دوم گروه C مسابقات جام ملتهای اروپا از ساعت ۲۳:۳۰ تیمهای آلمان و لهستان در ورزشگاه سنت دنیس به مصاف یکدیگر رفتند.

این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

آلمان بازی را هجومی آغاز کرد و اولین خطر جدی را روی دروازه لهستان به وسیله گوتسه انجام داد. در دقیقه ۴ بازی از سمت چپ هکتور توپی را سانتر کرد و گوتسه قدر این موقعیت را ندانست و توپ از بالای دروازه لهستان به بیرون زد.

ژرمن‌ ها دست بردار نبودند و در دقیقه ۶ بازی این بار هکتور از بیرون محوطه جریمه شانسش را برای باز کردن دروازه حریف امتحان کرد ولی موفق نبود.

در دقیقه ۱۶ بازی مولر از سمت راست زمین بازیکن رو در روی خود را پشت سر گذاشت و خود را به محوطه جریمه رساند و پاس بسیار عالی برای کروس مهیا کرد ولی ضربه آخر او دقت کافی را نداشت و توپ به بیرون رفت.

لهستانی‌ها لحظاتی به خودشان آمدند و حملات خود را آغاز کردند. لواندوفسکی در دقیقه ۲۲ بازی شانس خود را از پشت محوطه جریمه امتحان کرد ولی چند مدافع آلمان مانع شوت او شدند و توپ بعد از برخورد به آنها برگشت.

در دقیقه ۳۴ بازی مسعود اوزیل با کارت زد جریمه شد.

در دقیقه ۳۶ بازی یک توپ بر تیرک دروازه‌ بان لهستان خورد اما در این موقعیت به وجود آمده مولر در آفساید قرار داشت.

لهستان بازی را در نیمه دوم طوفانی آغاز کرد و نزدیک بود در همان اولین دقیقه بازی دروازه نویر را باز کند. از سمت راست زمین ژرمن ‌ها توپی روی دروازه نویر سانتر شد و میلیک بازیکن لهستان ضربه سر خود را زد ولی دقت نداشت و نویر در این صحنه شانس آورد.

در دقیقه ۵۸ بازی مولر پشت محوطه جریمه خودشان بر روی شماره ۱۰ لهستان خطا کرد و موقعیت خوبی برای لهستان مهیا کرد. لواندوفسکی پشت توپ قرار گرفت ولی این توپ را برای میلیک همبازی ‌اش مهیا کرد اما او ضربه ‌اش با اختلاف کمی از کنار دروازه نویر رد شد.

بازی در ادامه با هیجان زیادی دنبال شد و هر کدام از تیم ‌ها به دنبال موقعیت خوب بودند تا دروازه حریفشان را بازی کنند.

اوزیل در دقیقه ۶۵ بازی در بیرون محوطه جریمه لهستان توپی را برای کروس کاشت اما ستاره رئال مادرید قدر انی موقیعت را ندانست و ان را با بی دقتی به بالای دروازه لهستان زد.

ماریو گوتسه که نمایش چندان جالبی در این بازی نداشت با نظر یوآخیم لو در دقیقه ۶۶ بازی جای خود را شورله داد.

بواتنگ مدافع تنومند ژرمن‌ ها در دقیقه ۶۸ بازی با کارت زرد جریمه شد.

لهستان در دقیقه ۶۹ بازی یک موقیعت بسیار عالی داشت ولی میلیک باز هم قدر این موقعیت را ندانست و توپ به پای او خوب جفت و جور نشد.

ژرمن ‌ها دوباره به حملات خود افزودند و در یک موقعیت بسیار عالی مسعود اوزیل با یک ضربه فنی می‌خواست دروازه لهستان را باز کند اما با واکنش فوق ‌العاده فابیانسکی دروازه ‌بان لهستان مواجه شد.

دراکسلر در دقیقه ۷۱ بازی جای خود را گومز داد.

در دقیقه ۷۹ بازی مولر بسیار عالی توپ ربایی کرد و در داخل محوطه جریمه لهستان با به توپ شد ولی ضربه پایانی او دقت کافی را نداشت.

این دیدار در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید تا آلمان و لهستان هر دو ۴ امتیازی شوند و به ترتیب در رده اول و دوم گروه C قرار گرفتند.

آمار بازی آلمان و لهستان به شکل زیر آمده رقم خورد.

عکس/ آمار بازی لهستان و آلمان

در پایان این دیدار مدافع تیم‌ ملی آلمان به عنوان بهترین بازیکن دیدار آلمان مقابل لهستان انتخاب شد.

ژروم بوآنتگ مدافع ژرمن ‌ها به عنوان بهترین بازیکن این دیدار انتخاب شد.

بهترین بازیکن دیدار لهستان آلمان +عکس

منبع : فارس

———————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “آلمان۰ لهستان۰ / لشگر ژرمن ها پشت دروازه لهستان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط