پربازدید های اخبار ورزشیتوپ و تور

آغاز هفته سوم لیگ جهانی ۲۰۱۶ در تهران

برنامه بازیای ایران در والیبال- پوستر ایران-والیبال ایران-X برنامه بازیهای لیگ جهانی والیبال X برنامه هفته سوم لیگ جهانی والیبال X جدول لیگ جهانی 2016 X جدول رده بندی والیبال لیگ جهانی X جدول کامل هفته 2 لیگ جهانی X زمان بازیهای ایران در لیگ جهانی 2016 X ساعت بازی ایران در لیگ جهانی والیبال X گروه ایران در لیگ جهانی X گروه ایران در هفته سوم لیگ جهانی X لیگ جهانی 2016 والیبال X لیگ جهانی والیبال X 14 ستاره X 14setare.com X تیم ملی والیبال ایران X نتیجه والیبال ایران صربستان

هفته سوم و پایانی لیگ جهانی والیبال از روز جمعه در تهران برگزار میشود و حواشی قبل از آن شرایط مسابقات را متمایزتر از سایر میزبانان کرده است.

به گزارش “۱۴ ستاره“، لیگ جهانی والیبال هفته سوم و پایانی خود را از روز جمعه آغاز خواهد کرد و تهران میزبان تیم های ایران، ایتالیا، صربستان و آرژانتین خواهد بود. شاگردان لوزانو دو هفته نه چندان رضایت بخش را در ریو و بلگراد پشت سر گذاشتند و حالا برای صعود باید در ۳ بازی آتی پیروز باشند. تهران اولین میزبانی خود در سال ۲۰۱۶ را پشت سر خواهد گذاشت اما این پذیرایی حواشی بسیاری با خود به همراه خواهد داشت.

دیدار احساسی ولاسکو و سکوهای آزادی

تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار هفته سوم یک بار دیگر به مصاف آرژانتین خواهد رفت. این دو تیم در هفته اول هم رو در روی یکدیگر قرار گرفتند اما این دیدار تفاوت های بسیاری با دیدار اول خواهد داشت چرا که خولیو ولاسکو یک بار دیگر باید رو در روی تماشاگران ایرانی قرار بگیرد اما این بار به عنوان سرمربی تیم ملی آرژانتین. این اولین حضور مرد آرژانتینی در آزادی پس از ترک ایران خواهد بود و او خوب میداند شرایط برای بازیکنانش بسیار سخت خواهد شد. البته ولاسکو چهره بسیار محبوبی در سکوهای آزادی محسوب می شود اما شاید مهمترین نکته هفته سوم لیگ جهانی برای تماشاگران دیدار دوباره با ولاسکو باشد.

درد سر صرب های محبوس شده

هواپیمای حامل تیم ملی والیبال صربستان وقتی در فرودگاه استانبول نشست تا بازیکنان این تیم پس از آن راهی پرواز تهران شوند، با صحنه باور نکردنی رو به رو شد. بمب گذاری و انفجار در فرودگاه آتا تورک و صحنه هایی که آغاز درد سرهای صربستانی ها بود. بعد از مدت ها معطلی کاروان والیبال صربستان از هواپیما پیاده شدند تا خود را به هتلی نزدیک به فرودگاه برسانند و از آنجایی که تمام پرواز ها کنسل شده بود آنها باید منتظر می ماندند. شرایط برای این تیم خوب پیش نمی رفت تا اینکه بعد از پشت سر گذاشتن دو روز پر درد سر بالاخره ۲۲:۲۰ چهارشنبه شب خود را به تهران رساند تا تنها با یک جلسه تمرین روز جمعه در اولین دیدار خود رو در روی ایران قرار بگیرد.

چشم عقاب نداریم

برای لیگ جهانی ۲۰۱۶ فدراسیون جهانی والیبال تیم ها را موظف کرد تا از فناوری چشم عقاب برای درخواست ویدئو چلنج استفاده کنند که انجام آن کار چندان مشکلی نبود. میزبان ها با درخواستی از شرکت ارائه دهنده این فناوری آنها را به شهر محل برگزاری مسابقات دعوت می کردند و تیم مجری مسئولیت این مسئله را به عهده داشت و در نهایت دستمزد خود را گرفته تا نیاز به درگیری شهرهای میزبان نباشد. اما برای اجرای این پروزه در تهران شرکت ژاپنی تحریم را بهانه ای قرار داد تا ایران نتواند در روزهای میزبانی خود از این فناوری استفاده کند. فدراسیون والیبال اعتراض کرد، FIVB واکنش نشان داد و چندین اتفاق دیگر که هیچ کدام جواب مثبت نداد و در نهایت یک بار دیگر ویدئوچک باید در مسابقات ایران برای بازبینی صحنه ها استفاده شود. تهران تنها میزبان سطح A است که از این فناوری استفاده نمی کند و اپراتورهای ایتالیایی از دیتا پروجکت خواهند آمد تا یک بار دیگر ویدئو چک را در تهران پیاده کنند.

هفته سوم لیگ جهانی والیبال از روز جمعه در تهران برگزار خواهد شد و برنامه این رقابت ها اینطور خواهد بود :

جمعه یازدهم تیر : ایتالیا – آرژانتین (ساعت ۱۸) و ایران – صربستان (ساعت ۲۱)

شنبه دوازدهم تیر : صربستان – آرژانتین (ساعت ۱۸) و ایران – ایتالیا (ساعت ۲۱)

یکشنبه سیزدهم تیر : ایتالیا – صربستان (ساعت ۱۸) و ایران – آرژانتین (ساعت ۲۱)

جدول کامل مسابقات لیگ جهانی والیبال تا پایان هفته دوم لیگ جهانی ۲۰۱۶

جدول رده بندی پایان هفته دوم لیگ جهانی والیبال 2016- جدول لیگ جهانی 2016 X برنامه بازیهای لیگ جهانی والیبال X برنامه هفته سوم لیگ جهانی والیبال X گروه ایران در لیگ جهانی X گروه ایران در هفته سوم لیگ جهانی X زمان بازیهای ایران در لیگ جهانی 2016 X ساعت بازی ایران در لیگ جهانی والیبال X لیگ جهانی 2016 والیبال X لیگ جهانی والیبال X 14 ستاره X 14setare.com X جدول هفته دوم لیگ جهانی والیبال X جدول کامل هفته 2 لیگ جهانی X شانس صعود ایران در لیگ جهانی والیبال

جدول لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۶ – رتبه ایران در جدول تا هفته دوم لیگ جهانی

منبع : ورزش سه

————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “آغاز هفته سوم لیگ جهانی ۲۰۱۶ در تهران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط