۲۵ ثروتمند و کارآفرین برتر جهان

چطوری-راه-ثروتمند-شدن-خودتان-را-پیدا-کنید-سریع-بیل گیتس X کارآفرینی X کارآفرین X ثروتمندترین مردان کارافرین X 14 ستاره X 14setare.com X ثروت X پولدار X راه پولدار شدن X کسب و کار X کسب و کار پر سود X میلیاردرهای کار افرین X پول و ثروت X مشاغل پر درآمد X شغل های با درآمد میلیونی

ثروت شور برانگیز است. اما ثروت از هیج به ‌دست آمده چیزی است‌‌ که شالوده‌ ی رویاهای جدید را می‌ سازد. در این نوشتار ۲۵ برترین میلیاردر خودساخته ‌ی جهان را می شناسیم.

به گزارش “۱۴ستاره“، فعالیت کارآفرین ‌ها برای راه‌ اندازی یا پرورش کسب و کار‌شان باید چنان قدرتی به آنها بدهد که شب‌ ها تا دیروقت و صبح ‌ها از کله ‌ی سحر کار کنند و حتی نیمه ‌های شب از خواب بیدار شوند و درمورد چیزهایی که باید انجام شود فکر‌ کنند. چنین فشاری ممکن است ردی از اضطراب و تشویش در شخص باقی بگذارد. گذر از این فشار تمرکز و اشتیاق بسیار زیادی می ‌خواهد و گاهی اوقات به یک تلنگر کوچک نیاز دارد؛ اینکه بیشتر افراد قدرتمند دنیا درست مثل شما شروع کرده اند.

فهرست ۲۵ ثروتمند کارآفرین برتر جهان

فعالیت کارآفرین ‌ها برای راه‌ اندازی یا پرورش کسب و کار‌شان باید چنان قدرتی به آنها بدهد که شب‌ ها تا دیروقت و صبح ‌ها از کله ‌ی سحر کار کنند و حتی نیمه ‌های شب از خواب بیدار شوند و درمورد چیزهایی که باید انجام شود فکر‌ کنند. چنین فشاری ممکن است ردی از اضطراب و تشویش در شخص باقی بگذارد. گذر از این فشار تمرکز و اشتیاق بسیار زیادی می ‌خواهد و گاهی اوقات به یک تلنگر کوچک نیاز دارد؛ اینکه بیشتر افراد قدرتمند دنیا درست مثل شما شروع کرده اند.

بر اساس فهرستی که Wealth-X (شرکتی اصالتأ سنگاپوری که درمورد ابرثروتمندان پژوهش‌ هایی را گردآوری میکند) منتشر کرده‌ است، بیل‌گیتس، پایه‌ گذارِ افسانه ‌ایِ غول فناوری مایکروسافت، با سرمایه‌ ای به ارزش خالص تقریبا ۸۵.۷ میلیارد دلار، ثروتمند‌ترین میلیاردر خودساخته ‌ی این باشگاه است.

بعد از گیتس و در رتبه‌ ی دوم وَرن بافِتِ فوقِ سرمایه‌ دار با دارایی ‌ای به ارزش خالص بیش از ۷۰ میلیارد دلار قرار دارد و تکمیل‌کننده ‌ی این سه مقام نخست آمانسیو اورتگا پایه ‌گذار اسپانیایی خاندانِ مُدِ زارا (ZARA) است که ثروتی به ارزش خالص ۶۵ میلیارد دلار دارد.

فهرست میلیاردرهای خودساخته شاهد زنده ‌ای است از همان عقیده‌ ی معروف و خیال ‌گونه ‌ی “رویای آمریکایی”. از ۲۵ ثروتمندترین میلیاردر خودساخته، ۱۴ نفرشان کارآفرین امریکایی هستند که در مجموع، سرمایه‌ ی آنها ۵۱۴.۲ میلیارد دلار است. بگذارید روشن‌ تر بگویم، بر اساس Wealth-X این مبلغ از میزان درآمد اقتصاد نروژ بالاتر است.

بخش فناوری هم در این فهرست خودنمایی زیادی میکند با توجه به حضورِ افرادی مثل لاری الیسون از اراکل (Oracle) در رتبه ‌ی چهارم و مارک زوکربرگ از فیس ‌بوک (FaceBook) که در رتبه‌ ی هشتم قرار دارد.

یک چرخی در فهرست ۲۵ نفره زیر بزنید. موتور همت‌تان را روشن کنید و بگذارید رویاهای جدیدتان راه خودشان را بروند.

بیل گیتس X کارآفرینی X کارآفرین X ثروتمندترین مردان کارافرین X 14 ستاره X 14setare.com X ثروت X پولدار X راه پولدار شدن X کسب و کار X کسب و کار پر سود X میلیاردرهای کار افرین X پول و ثروت X مشاغل پر درآمد X شغل های با درآمد میلیونی

منبع : بازده

————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “۲۵ ثروتمند و کارآفرین برتر جهان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط