پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

آرامش سلاح مورد نیاز پرسپولیس

X پرسپولیس X احتمالات نقل و انتقالات پرسپولیس تهران X سایت هواداران پرسپولیس تهران X لیست بازیکنان پرسپولیس در لیگ شانزدهم X لیست خرید پرسپولیس X نقل و انتقالات پرسپولیس X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران X نقل و انتقالات ایران X 14setare.com X 14 ستاره X پرسپولیس تهران-ترکیب پرسپولیس-عکس تیمی پرسپلیس-عکس بازی داربی با هادی نوروزی-عکس-ترکیب پیروزی

پرسپولیس نامی پر آوازه در فوتبال ایران است. نامی که به مرور زمان از جذابیت آن کم نشده است اما باید قاطعانه اذعان داشت که پرسپولیس امروز یکی از جذاب ترین نام ها برای همه اهالی فوتبال میتوان باشد. اصولا برای جذابیت یک تیم چه فاکتورهایی وجود دارد :

به گزارش “۱۴ ستاره“، پرسپولیس نامی پر آوازه در فوتبال ایران است. نامی که به مرور زمان از جذابیت آن کم نشده است اما باید قاطعانه اذعان داشت که پرسپولیس امروز یکی از جذاب ترین نام ها برای همه اهالی فوتبال میتوان باشد. اصولا برای جذابیت یک تیم چه فاکتورهایی وجود دارد :

۱/ ثبات در مدیریت اداری

۲/ کادر فنی با دانش و صاحب سبک

۳/ موفقیت در لیگ گذشته

۴/ حضور در رقابتهای بین المللی

۵/ محبوبیت

۱/ پرسپولیس از بعد مدیریت یکی از قوی ترین و با ثبات ترین مدیریت های چند ساله اخیر خود را دارد. طاهری به خوبی توانسته است که از بعد آرامش به تیم کمک کند. طاهری امروز نامی آشنا است که تجربه یک لیگ موفق هم دارد. در مورد قراردادها کارایی خوبی دارد و رفتارهای جنجالی نشان نمیدهد با کادر فنی خود هماهنگ است و از اعتبار بیشتری برخور دار است.

۲/ برانکو ایوانکوویچ مربی صاحب سبکی است او نشان داده است که در ارتقا بازیکنانش به خوبی عمل میکند. نگاهی به کامیابی نیا و علیپور و طارمی و عالیشاه و مسلمان و احمد زاده و رضاییان و انصاری بیافکنیم تا متوجه شویم که او چگونه می تواند ستاره هائی بسازد. همان ستاره هایی که اگر امسال برانکو بسازد در جام جهانی میتوانند بدرخشند.

۳/ پرسپولیس موفق ترین تیم لیگ بود. مهم کسب نایب قهرمانی نیست. پرسپولیس با قوانین مضحک دوم شد. پرسپولیس با ناداوری دوم شد. پرسپولیس با اوج بی مهری دوم شد. پرسپولیس با بدشانسی و بی تجربگی دوم شد. اما پرسپولیس هم امتیاز قهرمان بود پس پرسپولیس عالی بود. پرسپولیس در ۳۰ بازی ۱۶ برد داشت. پرسپولیس بهترین خط حمله بهترین گل زن و بهترین بازیکن فصل را معرفی کرد و این پرسپولیس ویژگی های زیادی دارد که بسیاری از پدیده ها بخواهند ستاره در این تیم شوند.

۴/ پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا است. پرسپولیس میتواند ستاره هایی را معرفی کند که در قاره کهن خود نمایی کنند. این اتفاق فقط برای استقلال خوزستان و شاید استقلال تهران و یا ذوب آهن بیافتد. امروز لیورپول حتی با یورگن کلوپ این پتانسیل را ندارد. منچستریونایتد باید در یوفا کاپ بازی کند این انگیزه را برای جذب بازیکن ندارد اگر منچستر سیتی در لیگ جزیره چهارم نمیشد شاید گواردیولا بد ترین تصمیم زندگیش را گرفته بود.

۵/ محبوبیت چه تیمی محبوب تر از پرسپولیس در ایران و آسیا است؟ آمارها می گویند پرسپولیس محبوب ترین تیم آسیا است. آیا بازیکنی هست که نخواهد در این محبوبیت شریک شود ؟

به برانکو و کادر فنی و مدیریتی اعتماد کنید. پرسپولیس پتانسیل بالا برای جذب بازیکن دارد. اسیر بازیهای رسانه ای و بازیکنان نشویم. به یاد داشته باشیم در تیمهای مختلف بسیاری از بازیکنان آرزوی پرسپولیسی شدن را دارند. صبر کنیم اروپا به دنبال ستاره هایی با تجربه های بین المللی بالا است. اروپا به دنبال آمارهای بالا است. به حاج صفی بنگرید. به انتقال انصاری فرد به اسپانیا بیاندیشید؟ انتقال قوچان نژاد را بخاطر داشته باشید؟ دژاگه بوندس لیگایی کجا بازی میکند؟ عالیشاه و رضائیان و طارمی میدانند پرسپولیس امسال جذاب تر از خیلی از سالها است اگر اسیر دلال بازی و جنجال نشوند. که اگر بشوند سرنوشتی بهتر از حاج صفی و قوچان نژاد و … نخواهند داشت.

به یاد داشته باشید یورو ۲۰۱۶ مکانی برای یافتن ستاره های آینده لیگ های اروپایی است و این مسئله نکته مهم نقل و انتقال های امسال اروپا است.

صبر کنیم .

صبر . . . .

منبع : ارتش سرخ

————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “آرامش سلاح مورد نیاز پرسپولیس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط