پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

سرانجام مهدی طارمی به پرسپولیس برگشت

مهدی طارمی - شادی گل ویژه - پیروزی تهران- بازگشت قطعی - پوستر مهدی طارمی در پرسپولیس- مهدی طارمی X احتمالات نقل و انتقالات پرسپولیس تهران X سایت هواداران پرسپولیس تهران X لیست بازیکنان پرسپولیس در لیگ شانزدهم X نقل و انتقالات پرسپولیس X آخرین خبر از مهدی طارمی و پرسپولیس X ریزه اسپور ترکیه X 14setare.com X 14 ستاره X واکنش برانکو به بازگشت مهدی طارمی به پرسپولیس X واکنش باشگاه پرسپولیس به بازگشت طارمی به پرسپولیس

مهدی طارمی آقای گل فصل گذشته لیگ برتر سرانجام به پرسپولیس بازگشت تا کار قرمزپوشان در فصل نقل و انتقالات به پایان برسد.

به گزارش”۱۴ ستاره“، مهدی طارمی که حدود سه هفته پیش در انتقالی جنجالی به ریزه اسپور ترکیه رفته بود از ۳ روز پیش ساز جدایی از این تیم ترک را کوک کرد و در شرایطی که به نظر می رسید مشکلات بزرگی با ترک ها پیدا کند، امروز باشگاه پرسپولیس خبر از عقد قرارداد مجدد با وی داد.

این خبر عجیب به منزله پایان تحرک پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات است چرا که فهرست ۱۸ نفره این تیم کامل شده است.

در خبری که سایت رسمی پرسپولیس منتشر کرده اشاره ای به مسائل بین طارمی و ریزه اسپور نشده است. در این خبر چنین آمده :

با توجه به توافق ‌ها در گذشته بین باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس و مهدی طارمی و تعهداتی که از این ناحیه برای دو طرف وجود دارد، اقدامات لازم از سوی باشگاه صورت گرفت و بر همین اساس، زمینه بازگشت آقای گل فصل گذشته رقابتهای لیگ فراهم شده است.

بر این اساس با توجه به هماهنگی‌ های به عمل آمده، مهدی طارمی در بازگشت به تهران طی روزهای آتی، در تمرینات سرخپوشان حضور پیدا خواهد کرد. در این ارتباط شایان ذکر است؛ باشگاه پرسپولیس و مهدی طارمی در فروردین ماه و در جریان برگزاری رقابتهای لیگ برتر توافق‌ هایی برای ادامه همکاری و تمدید قرار با یکدیگر داشتند.

قراردادی بستیم که آزار هواداران جبران شود

برانکو : به خاطر هواداران گذشت کردیم

سرمربی پرسپولیس اعلام کرد به خاطر علاقه هواداران پرسپولیس به آقای گل فصل گذشته او را بخشیده است.

به گزارش “۱۴ ستاره“، برانکو ایوانکوویچ که اعلام کرده بود برای طارمی جایی ندارد در مصاحبه ای تازه اعلام کرده: به خاطر هواداران پرسپولیس گذشت کردیم. او از کاری که کرده پشیمان شده و ما هم قراردادی با او امضا کردیم که اذیت های هواداران در این مدت جبران شود.

برانکو همچنین گفت: طارمی تنها یک امضا با حضور در پرسپولیس فاصله دارد.

به گفته سرمربی پرسپولیس طارمی از فردا در تمرین این تیم حضور خواهد یافت.

عکس های جدید مهدی طارمی- داربی-النصر عربستان-چیپ-X مهدی طارمی X پرسپولیس تهران X احتمالات نقل و انتقالات پرسپولیس تهران X نقل و انتقالات ایران X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران X لیست خرید پرسپولیس X نقل و انتقالات پرسپولیس X سایت هواداران پرسپولیس تهران X لیست بازیکنان پرسپولیس در لیگ شانزدهم X مدت قرارداد جدید مهدی طارمی X 14setare.com X 14 ستاره

منبع : ورزش سه

———————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “سرانجام مهدی طارمی به پرسپولیس برگشت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط