پربازدید های اخبار بین المللمحور مقاومت

آخرین خبرها از عملیات در شهر حلب سوریه

نقشه شهر حلب سوریه-X حلب X آخرین اخبار حلب X در حلب سوریه چه خبر است ؟ X جنوب حلب سوریه X جبهه حندرات حلب سوریه X حلب سوریه X 14 ستاره X 14setare.com X نقشه شمال سوریه X نقشه سوریه X نقشه سوریه در تیر 95 X ارتش آزاد سوریه X ارتش سوریه X جیش الحر X جیش الفتح X گروه تروریستی حرکه نورالدین زنگی X allepo X Allepo Syria

پاکسازی بخشهای بسیاری از منطقه راهبردی «بنی زید»، فلج شدن تحرکات تروریست ‌ها در پی حملات شدید هوایی، تخلیه منطقه «المحالج» و ادامه حملات هوایی به مواضع تروریست ‌ها در جنوب حلب از مهمترین اخبار این استان است.

به گزارش “۱۴ ستاره“، آخرین خبرها از جبهه عملیاتی شهر حلب حاکیست، پس از حملات سنگین هوایی، موشکی و توپخانه ‌ای، تعداد زیادی از تروریست ‌ها از مناطق شمالی از جمله منطقه «بنی زید» متواری شده‌ اند.

آخرین خبرها از شهر حلب

آخرین خبرها از جبهه عملیاتی شهر حلب حاکیست، پس از حملات سنگین هوایی، موشکی و توپخانه ‌ای، تعداد زیادی از تروریست ‌ها از مناطق شمالی از جمله منطقه «بنی زید» متواری شده‌ اند.

ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت تاکنون توانسته ‌اند بخشهای زیادی از منطقه راهبردی بنی زید را پاکسازی کنند.

از غروب شب گذشته نیز همزمان با حملات موشکی و توپخانه ‌ای، جنگنده ‌های روسی- سوری مواضع تروریست ‌ها را در مناطق «السکن الشبابی، اللیرمون، بنی زید، جمعیه الزهرا، مساکن هنانو، حومه اردوگاه حندرات، مزارع الملاح، جاده ارتباطی الکاستیلو، شهرک حریتان و کفرحمره» هدف قرار دادند و در نیمه شب گذشته به اوج خود رسید که تحرکات تروریست‌ ها را به طور کامل فلج کرد.

همزمان با حملات هوایی، عملیات زمینی ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت آغاز شد که در نتیجه آن علاوه بر فرار تعداد زیادی از تروریست‌ ها، افسران اطلاعاتی عربستانی و ترکیه نیز از منطقه متواری شدند.

بنا بر این گزارش، تروریستها همچنین مجبور شدند منطقه «المحالج» را در الخالدیه تخلیه کنند.

یک منبع میدانی گفت :

علاوه بر پاکسازی ۱۰ مجتمع مسکونی در منطقه جمعیه الزهرا، اتاق عملیات تروریست ها نیز در این منطقه منهدم شد.

وی افزود : در اثر حملات سنگین هوایی و توپخانه ‌ای، صفوف تروریست ‌ها در منطقه جمعیه الزهرا از هم پاشیده شده و تعدادی زیادی از سرکرده ‌های آنان از منطقه متواری شدند.

در عملیات دو روز گذشته، تعدادی زیادی از عناصر تروریستی کشته شدند که نام برخی سرکرده ‌های سرشناس گروه تروریستی «نورالدین زنکی» در لیست کشته شدگان دیده میشود.

درگیری شدید نیروهای سوری با تروریستها در مناطق بنی زید و الخالدیه گزارش شده و نیروهای مقاومت در تلاش هستند این مناطق را به طور کامل پاکسازی کنند.

در اثر شدت حملات جنگنده ‌ها، تروریست‌ ها برخی نقاط مزارع الملاح را تخلیه کرده اند و به مکان ‌های نامعلومی متواری شدند.

از حومه جنوبی استان حلب نیز خبر میرسد، جنگنده‌ ها به شدت مواضع تروریست‌ ها را در شهرک‌ های «خان طومان، الزربه، زیتان، خلصه، برنه، حمیره، القراصی، معراته و جاده دمشق –حلب» هدف قرار می دهند اما تاکنون عملیات زمینی در این جبهه آغاز نشده است.

منبع : فارس

——————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “آخرین خبرها از عملیات در شهر حلب سوریه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط