پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

آخرین اخبار نقل و انتقالات استقلال تهران

X آخرین اخبار استقلال X استقلال تهران X تاریخ دیدار پرسپولیس استقلال تهران X حریف استقلال در هفته اول لیگ برتر X برنامه بازی های استقلال در لیگ شانزدهم X برنامه بازی های لیگ برتر در فصل شانزدهم X لیگ برتر فوتبال ایران X 14setare.com X 14 ستاره X قرعه کشی لیگ ایران X قرعه کشی لیگ شانزدهم X قرعه کشی استقلال در لیگ برتر_استقلال تهران X آخرین اخبار استقلال X سایت هواداران استقلال تهران X لیست خرید استقلال X نقل و انتقالات استقلال X احتمالات نقل و انتقالات استقلال تهران X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران X نقل و انتقالات ایران X 14setare.com X 14 ستارهآرم استقلال تهران-نماد دوستاره استقلال

۴ بازیکن همچنان در تیررس استقلالی ها برای خرید در فصل نقل و انتقالات هستند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، بعد از اینکه استقلال با خرید کاوه رضایی توانست گام بلندی برای به یدک کشیدن موفق ترین تیم در نقل و انتقالات بردارد، همچنان منصوریان و مسئولان این باشگاه به دنبال خریدهای بعدی هستند. قاسم حدادی فر همچنان یکی از گزینه های استقلال است. با اینکه سهمیه های لیگ برتری آبی پوشان پر شده اما در صورتی که آبی پوشان یکی از خریدهای جدید خود را با این بازیکن ذوب آهن معاوضه کنند، خرید هافبک خلاق اصفهانی ها شدنی است.

از سویی پژمان منتظری با توجه به جدایی از الاهلی یکی از گزینه های کادرفنی محسوب میشود و ممکن است بعد از چند سال به استقلال برگردد.

احسان حاج صفی که از تیم آلمانی جدا شده و به دنبال تیم جدید است، می تواند بمب بعدی آبی پوشان باشد، اگرچه او به دفعات اعلام کرده اولویتش بازی کردن در خارج از ایران است.

در آخر هم باید به آرش افشین اشاره کرد که سهمیه آزاد محسوب میشود و قطعأ اگر تست پزشکی اش دارای مشکلی نباشد، امروز و فردا می تواند قرارداد خود را با استقلال منعقد کند.

«« آخرین اخبار نقل و انتقالات استقلال تهران را از اینجا بخوانید »»

منبع : کاپ

—————————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “آخرین اخبار نقل و انتقالات استقلال تهران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط