پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

آخرین اخبار نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس

-X پرسپولیس تهران X احتمالات نقل و انتقالات پرسپولیس تهران X سایت هواداران پرسپولیس تهران X لیست خرید پرسپولیس X نقل و انتقالات پرسپولیس X 14 ستاره X 14setare.com X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران X کاوه رضایی X وحید امیری X محمد حسین کنعانی زادگان X مهدی طارمی-_fc.perspolis_1آرم پرسپولیس

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت : باشگاه روی اصولش چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ اخلاقی و قراردادی پایبند خواهد بود.

به گزارش “۱۴ ستاره” و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پندار خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در جمع اصحاب رسانه گفت :

تقریبأ چند جلسه‌ای با کاوه رضایی صحبت کردیم و مقرر شد او روز شنبه به باشگاه بیاید ولی باید به این نکته اشاره کنم که باشگاه پرسپولیس روی اصولش چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ اخلاقی و قراردادی پایبند خواهد بود.

وی افزود :

همانطور که در مورد کنعانی‌ زادگان رفتار کردیم در مورد رضایی هم همین رویه را داریم. ما امروز متوجه شدیم که کاوه رضایی نمی‌ خواهد در ایران بازی کند و او اتفاقأ از پیشنهاد باشگاه پرسپولیس تشکر کرد و اعلام کرد که اولویتش باشگاه خارجی است. از طرفی از آنجا که باشگاه باید به فکر بستن تیم باشد روی گزینه ‌های دیگر فکر می‌کند و ما منتظر بازیکن نمی‌ مانیم.

مدیر رسانه ‌ای تیم فوتبال پرسپولیس در مورد رقابت این باشگاه با استقلال در فصل نقل و انتقالات گفت :

نظر استقلالی ‌ها برای خودشان محترم است و آنها قطعا پیشنهادات خودشان را ارائه میکنند ولی چیزی که رضایی به ما گفت این بود که قصد ندارد در ایران بازی کند.

خمارلو درباره اینکه آیا جانشین رضایی مشخص شده یا خیر؟ تصریح کرد :

هنوز نه ولی قطعأ در نقل و انتقالات برانکو گزینه‌ های دیگری را خواهد داشت.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا صحت دارد رضایی رقمی حدود یک و نیم میلیارد از پرسپولیس خواسته است، خاطرنشان کرد :

من از این موضوع اطلاع ندارم و نمیدانم چون‌ آقای ترکاشوند با بازیکنان مذاکره میکنند ولی اجازه بدهید در مورد رقم قرارداد صحبت نکنیم. البته طبق آخرین صحبت‌ های آقای برانکو طی روزهای آینده یک مدافع خارجی و یک مهاجم به ایران سفر خواهند کرد.

پندار خمارلو در خصوص آخرین وضعیت علیرضا نورمحمدی نیز افزود :

طبق همان صحبتی که بعد از پایان فصل صورت گرفت، نورمحمدی مدنظر باشگاه نیست و تصمیم باشگاه تغییری نکرده است.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت مهدی طارمی گفت :

او جزو بهترین بازیکنان پرسپولیس بوده ولی بعد از پایان فصل شخصی به نام ابراهیمی که وکیل او است به باشگاه آمد و اعلام کرد؛ منتظر طارمی نباشید چون او می‌ خواهد به تیم خارجی برود. از آن تاریخ تا امروز ما پیامی دریافت نکرده ‌ایم و انصافأ حتی در مورد مسائل مالی هم صحبتی انجام نشده است.

خمارلو در خصوص اینکه آیا قرار است این باشگاه بازیکن عراقی جذب کند یا خیر؟ گفت :

فعلا روی گزینه ‌های خارجی بحث نداریم و من خواهشم از رسانه ‌ها این است که در هیاهوی نقل و انتقالات به بازیکنان مختلف اجازه استفاده از فضای رسانه ‌ای را ندهند چون ناخواسته قیمت بعضی از بازیکنان بالا خواهد رفت. مثلا در مورد وحید امیری دیدید که او آمد و قرارداد بست و امیدوارم فضا به همان شکل پیش برود.

مدیر رسانه ‌ای تیم فوتبال پرسپولیس در پایان در خصوص برگزاری تمرینات پشت درهای بسته نیز افزود :

فعلا با کادر فنی در این زمینه به توافق رسیدیم اما اجازه بدهید پس از صحبت با برانکو در این زمینه تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

منبع : ورزش سه

————————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “آخرین اخبار نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط