پربازدید های سینما، تلویزیون

آخرین اخبار از سریال گشت ویژه تلوزیون

serial_gasht_vijeh_tazeno_ir-1 - پوستر فیلم پلیسی گشت ویژه پخش از شیکه یک تلوزیون در مهر95 - سریال گشت ویژه - بازیگران سریال پلیسی گشت ویژه - زمان پخش گشت ویژه از شبکه یک سیما - 14 ستاره - 14setare.com - فیلم پلیسی تلوزیون در هفته نیروی انتظامی سال 95

تهیه ‌کننده سریال گشت ویژه که قرار است در هفته نیروی انتظامی راهی آنتن شود، به بیان توضیحاتی درباره مراحل تولید این سریال پرداخت.

به گزارش “۱۴ ستاره“، تهیه ‌کننده سریال گشت ویژه که قرار است در هفته نیروی انتظامی راهی آنتن شود، به بیان توضیحاتی درباره مراحل تولید این سریال پرداخت.

سعید سعدی با بیان اینکه سریال «گشت ویژه» برای هفته ناجا ساخته شده است، درباره مراحل تولید و نگارش فیلمنامه‌ مجموعه تلویزیونی «گشت ویژه» یادآور شد :

برخی از بخش‌ ها نوشته شده است و باقی نیز همزمان با تولید نوشته میشوند. از آنجا که این مجموعه به صورت اپیزودیک طراحی شده است، داستان هر قسمت نسبت به قسمت‌ های دیگر متفاوت است و به همین خاطر هم بازیگرانی که نقش پلیس را ایفا میکنند مشخص شده‌ و ثابت هستند، اما سایر بازیگران نسبت به داستان هر قسمت تغییر می‌کنند.

تهیه ‌کننده سریال «گشت ویژه» خاطرنشان کرد :

فعلاً در مرحله تولید هستیم و به مدت ۱۰ روز است که تصویربرداری را آغاز کرده ‌ایم.

سریال گشت ویژه به کارگردانی مهدی رحمانی و تهیه ‌کنندگی سعید سعدی در ۱۳ قسمت ۴۰ دقیقه ‌ای، مهر ماه و همزمان با هفته نیروی انتظامی از رسانه ملی به نمایش در خواهد آمد. در این سریال که به قلم طلا معتضدی نوشته شده است، بازیگرانی چون حمید گودرزی، شاهد احمدلو، پدرام شریفی و محمود پاک‌ نیت حضور دارند.

سید محسن هاشمی، سرپرست موسسه ناجی هنر که پیشتر از پخش سریال «گشت ویژه» خبر داده بود، موضوع این داستان را اینگونه توصیف کرده بود که «داستان این سریال درباره ماجراهای یک تیم پلیس است که با مسائل و جرائم انتظامی مختلفی روبرو میشوند. این تیم متشکل از نیروهای زبده و ورزیده است که در چالش با پرونده ‌های پلیسی به رویارویی و حل و فصل آنها می ‌پردازند.»

منبع : ایسنا

————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “آخرین اخبار از سریال گشت ویژه تلوزیون”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط